Співпраця з кав’ярнями

У компанії «Гранд Вотер» діє спеціальна пропозиція для кав’ярень, пересувних кавомашин та фуд-кортів міста Одеси. Для вас наша компанія постачає бутильовану питну воду, насоси та кулери для води за зниженою вартістю. Ми виконуємо разові та регулярні замовлення. Пропонуємо співпрацю на постійній основі з доставкою води для кулерів та кавових машин по зручному графіку та найвигіднішій ціні.

Наші переваги

Головна перевага придбання очищеної води в екологічних бутлях по 19 літрів для кавомашин, кав’ярень та фуд-кортів – ціна. Ви можете купити всього декілька бутлів нашої продукції, щоб особисто впевнитися в якості Grand Water.

За даними СЕС, показники твердості в одеській водопровідній мережі складають більше 10 мг-екв./л – це високий рівень, хоч і допускається санітарними службами. Регулярне споживання такої води призводить до відкладення солей в організмі та швидко виводить з ладу побутові прилади.

Кавомашини та кулери, які працюють на такій воді, будуть ламатися частіше, не кажучи вже про зіпсований смак напоїв. Справжні цінителі завжди відрізнять смак кави, приготовленої на твердій воді, від напою, зробленого відповідно до всіх правил і на м’якій основі.

Замовивши нашу продукцію, ви продовжуєте життя кавомашин, чайників та інших побутових приладів.

Grand Water застосовує технологію зворотного осмосу, яка базується на 7-ми рівнях глибокого очищення. Така вода не містить шкідливих домішок та ідеально підходить для сучасних кавових машин.

Залишити заявку

  Відправити заявку
  Відправити заявку
  Продукція нашої компанії – це:

  • завжди чиста бутильована вода в будь-яких кількостях;
  • ідеальний баланс натуральних компонентів;
  • фіксована вартість бутлів, не дивлячись на складну економічну ситуацію;
  • знижки та акції для кав’ярень та інших закладів сегменту HoReCa.

  Ми доставляємо воду в бутлях 19 л для підприємств громадського харчування на регулярній основі.

  Чому кав’ярням вигідно з нами співпрацювати?

  Заклади громадського харчування, які дбають про якість своєї продукції та репутацію підприємства, в першу чергу звертають увагу на показники води. Для приготування страв та напоїв найкращий склад у очищеної води.

  Компанія Grand Water постачає чисту воду без домішок у бутлях по 19 л у всі райони Одеси. Вода пройшла 7 етапів очищення, має мінімальні показники твердості та ідеально підходить для кавових машин. Обладнання буде служити довше, а клієнти завжди будуть задоволені якістю кави та інших напоїв, приготовлених вашими працівниками. Чиста та м’яка вода для кави – запорука насиченого смаку та бадьорящого кавового аромату.

  Ми приймаємо замовлення на очищену воду в Одесі онлайн або по телефону. Наші менеджери дадуть відповіді на всі запитання про вартість, знижки та акції, термін доставки та способи оплати продукції.

  Співпраця із закладами
  Спеціальні умови співпраці для кав'ярень, ресторанів, пекарень, кондитерських та інших.