Доставка та оплата

grand_water_logo-blue
Ми приймаємо замовлення на доставку очищеної бутильованої води Grand Water. Доставляємо воду в бутлях 19 літрів у всі райони Одеси в будинки та офіси. Ми пропонуємо особливі умови постачання дитячим центрам, освітнім організаціям, а також кав’ярням, кафе та іншим закладам, які працюють у галузі HoReCa.

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 – 18:00

Сб: 10:00 – 17:00

Неділя – вихідний

Доставка чистої води Grand Water

При розміщенні замовлення з 9:00 до 13:00 вода доставляється у той же день з 14:00 до 18:00. При розміщенні замовлення з 14:00 до 17:00 вода доставляється наступного дня у зручний для замовника час (або в першій половині дня, або у другій). Як правило, диспетчер доводить інформацію до відома замовника за 30-40 хв до прибуття до нього автомобіля. Просимо замовників при неможливості прийняти замовлення в раніше обумовлений час повідомити про це диспетчера і узгодити новий термін виконання замовлення.

Для повернення заставної вартості бутля проінформуйте про це диспетчера по телефону. Вам повернуть кошти протягом 3 днів та заберуть бутлі. Вони приймаються у чистому непошкодженому вигляді, з етикеткою GRAND WATER. Також бутель не повинен мати посторонніх запахів.

Диспетчер повідомляє покупцю про доставку за 30-40 хвилин до прибуття автомобіля. Ми переконливо просимо замовників, які з тих чи інших причин не можуть прийняти доставку в обумовлений термін, подзвонити диспетчеру і призначити новий термін виконання замовлення.

Ми доставляємо очищену воду в бутлях 19 літрів для кулерів та кавових машин, виконуємо разові заявки та співпрацюємо з клієнтами на регулярній основі, виконуючи постачання за графіком, затвердженим заздалегідь.

Відправити заявку

  Відправити заявку
  Відправити заявку
  One-Bottles

  Умови оплати

  В асортименті представлені наступні продукти:

  вода питна 19 л – ціна 70 гривень (2 ємності за 130 грн);
  вода для офісів – 60 гривень;
  заставна вартість за бутель – 270 гривень;
  насос механічний – 165 гривень;
  насос електронний – 300 гривень.

  Новим клієнтам компанії перші дві ємності обійдуться безкоштовно без урахування вартості бутлів. Купити воду можна не тільки вигідно, а й оперативно.

  Зверніть увагу, що в оплату послуг входить заставна вартість бутлів – ви можете повернути ємність, коли вважатимете за потрібне. Для повернення застави проінформуйте про це диспетчера – працівники приїдуть до вас протягом 6 робочих днів, повернуть гроші та заберуть бутлі.

  Гарантія якості від «Гранд Вотер»

  Питна вода Grand Water не містить сторонніх домішок, підходить для споживання в чистому вигляді, приготування страв та напоїв. На відміну від водопровідної води з міських мереж, має мінімальні показники твердості. При використанні бутильованої води на теплопровідних поверхнях побутових приладів не з’являється накип, обладнання служить довше, а самі напої набувають насиченого природного смаку та аромату.

  Продукція «Гранд Вотер» щотижня перевіряється на якість у лабораторіях СЕС. Екологічність та безпека складу підтверджена сертифікатами, відповідає вимогам ГОСТ та МОЗ України.

  Два бутыля
  Регулярне споживання чистої води у рекомендованій дієтологами кількості позитивно відображається на роботі внутрішніх органів та систем. Замовляйте бутильовану воду в Одесі з оперативною доставкою за вказаною адресою. Уточнюйте ціни, терміни виконання замовлення та умови оплати у менеджерів.
  Співпраця з кав'ярнями
  Спеціальні умови співпраці для пересувних кав'ярень, кавових машин, будок та іншого
  Співпраця із закладами
  Спеціальні умови співпраці для кав'ярень, ресторанів, пекарень, кондитерських та інших.