Акції

Компанія «Гранд Вотер» орієнтована на зручність наших клієнтів. Ми співпрацюємо з приватними та юридичними особами, доставляючи очищену бутильовану воду додому, в офіс, школи, дитячі центри, кав’ярні, навчальні та розважальні заклади. Саме тому у нас розроблені спеціальні умови співпраці для різних сегментів.

Якісний та вигідний друг – Grand Water

Щоб уникнути ймовірних проблем зі здоров’ям, варто замовити очищену бутильовану воду в Одесі від компанії «Гранд Вотер». При очищенні нашої води дотримуються всі сучасні європейські стандарти, ГОСТи та інші вимоги. Вся продукція та супутні товари проходять ретельну перевірку та мають сертифікати. Ми постачаємо питну воду в бутлях та кулерах в будинки, в офіси, кафе, кав’ярні, торгові центри, дитячі заклади. Наша вода має збалансований склад солей, тому її можна сміливо використовувати для пиття, приготування їжі, вмивання.

Бутильована очищена вода доставляється працівниками компанії безпосередньо в день замовлення або наступного дня (залежно від часу замовлення). Щоб оформити замовлення та купити нашу воду, достатньо написати свій телефонний номер у формі заявки на сайті або зателефонувати за одним із вказаних номерів.

Переваги співпраці з нашою компанією

Варто одразу виділити головні переваги співпраці з «Гранд Вотер»:

  1. На нашому сайті створений зручний інтерфейс, який дозволяє зробити замовлення протягом лічених секунд.
  2. Наш сервіс постійно покращується. Ми щоденно вдосконалюємося, вводячи нові розробки.
  3. У нас можна знайти воду, яка дійсно вам потрібна.
  4. Доставка здійснюється швидко і завжди вчасно.
  5. Ми пропонуємо спеціальні програми лояльності для дитячих організацій, офісів, закладів, кав’ярень, які співпрацюють з нами регулярно.

Найвигідніша ціна, офіційне заключення договорів та акції не залишать вас байдужими. Наша компанія вигідно виділяється серед інших аналогічних фірм в Одесі. Кожен клієнт може розраховувати на адекватну вартість при високому рівні сервісу.

Представлена компанією Grand Water вода отримала державні сертифікати, які підтверджують її якість. Її властивості постійно перевіряються органами контролю. Очищена вода в бутлях об’ємом 19 літрів буде доставлена вам одразу після замовлення.

Співпраця з кав'ярнями
Спеціальні умови співпраці для пересувних кав'ярень, кавових машин, будок та іншого
Співпраця із закладами
Спеціальні умови співпраці для кав'ярень, ресторанів, пекарень, кондитерських та інших.

    Відправити заявку
    Відправити заявку