Про компанію

Наша компанія вже багато років виступає лідером одеського ринку питної бутильованої води. Використовуючи свій досвід, ми змогли організувати процес доочищення і продаж очищеної води від Grand Water одеситам. Ми розробили спеціальні пропозиції за найвигіднішою ціною для співпраці з дитячими центрами, освітніми закладами, кав’ярнями. Виконуємо доставку на регулярній основі за зниженою вартістю.

Grand Water – завжди бездоганна якість

Підприємство має багаторічний досвід виробництва і постачання питної води у всі райони Одеси. Працюємо з фізичними та юридичними особами, доставляємо питну бутильовану воду додому, в офіс та на інші підприємства.

Вся продукція Grand Water сертифікована, відповідає нормативам ГОСТ та МОЗ України. Кожного тижня вода перевіряється СЕС на наявність домішок та показники твердості. Ми доставляємо воду для кулерів та кавомашин. Пропонуємо спеціальні умови постачання закладам сегменту HoReCa.

Способи очищення води в Grand Water

Як метод очищення використовується система зворотного осмосу. Суть такого методу полягає у пропусканні води через мікропористу мембрану під тиском. При цьому розмір пор мембрани настільки малий, що не пропускає молекули домішок, які містяться у воді. До складу обладнання також входять фільтр очищення від механічних домішок, вугільний фільтр, який затримує органічні молекули та хлор, а також ультрафіолетова лампа, котра знезаражує очищену воду.

Ми використовуємо оригінальну 7-рівневу систему очищення води:

 • рідина під тиском проходить через мікропористу мембрану, яка затримує молекули домішок;
 • вода проходить через фільтр очищення від механічних частин, а також вугільний фільтр для усунення зайвої органіки та хлору;
 • ультрафіолетова лампа дезінфікує рідину.

Після проходження через усі рівні очищення кількість домішок зменшується у 12 разів, а показники твердості складають не більше 0,5 мг-екв./л.

Оставить заявку

  Отправить заявку
  Отправить заявку

  Чому клієнти обирають нас?

  Серед основних переваг співпраці з компанією «Гранд Вотер»:

  • екологічність – вода має збалансований склад природних компонентів та не містить шкідливих для здоров’я домішок;
  • оперативність – швидко та у будь-якій кількості доставляємо чисту воду у бутлях додому та в офіс;
  • якість – регулярна перевірка води спеціальними службами;
  • доступні ціни – фіксовані тарифи, акції для нових та постійних клієнтів;
  • спеціальна вартість для компаній;
  • спеціальні умови для сегменту HoReCa.

  Замовити очищену бутильовану воду «Гранд Вотер» ви можете в режимі онлайн або за телефонами, вказаними на сайті. Уточнюйте у менеджера терміни доставки, ціни, наявність акцій та способи оплати товару.

  Співпраця з кав'ярнями
  Спеціальні умови співпраці для пересувних кав'ярень, кавових машин, будок та іншого
  Співпраця із закладами
  Спеціальні умови співпраці для кав'ярень, ресторанів, пекарень, кондитерських та інших.