Сертифікати

Вся наша продукція, матеріали тари та упаковки відповідають усім найновішим стандартам ДСТУ та МОЗ України. У Grand Water ретельно ставляться до своєї репутації та якості свого продукту. Саме тому кожна партія води проходить перевірку та необхідні тести. Кожен літр нашої води зберігає та зміцнює ваше здоров’я. Наша бутильована питна вода ідеально підходить для вживання та приготування їжі.

Чому краще зробити замовлення питної води саме у Grand Water

Наш продукт проходить всі перевірки, має сертифікати державного зразка, сертифікати якості, сертифікат безпеки харчового продукту та відповідає всім умовам згідно з регламентом захисту прав споживача.

Слід виділити такі переваги:

 • завдяки ретельному багаторівневому очищенню забезпечуються оптимальна чистота води та її неперевершений смак;
 • пропозиції щодо співпраці, різноманітні акції для клієнтів;
 • найвигідніша вартість очищеної води в Одесі;
 • використання безпечних та зручних кулерів.

Питна очищена вода – життєво необхідний ресурс, який споживається кожною людиною по 2–4 л щодня. При надходженні з водою в організм шкідливих речовин та мікроорганізмів здоров’я споживача буде згодом підірване. Матеріал тари є нетоксичним, чистим та відповідає всім стандартам.

Безпека та екологічність продукції

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте гарантовану якість води і тари. Всі наші пляшки проходять перевірки та сертифікації. Кожна партія води відповідає всім необхідним нормам. Ви отримуєте воду, яка сприяє зміцненню вашого здоров’я, є на 100% екологічною, вона змусить ваші чайники, кавомашини та інше обладнання працювати набагато довше.

Замовлення очищеної води в бутлях з доставкою по всій Одесі – це легко та зручно. Достатньо вибрати в каталозі продукцію, яка вас зацікавила, зв’язатися з нашим менеджером або залишити заявку на сайті. Менеджер не тільки прийме ваше замовлення, але й обговорить усі умови. З урахуванням денного рівня споживання потрібно самому доставляти на велику відстань значний об’єм води. Це не дуже вигідно з точки зору ціни. Купити питну воду в бутлях від Гранд Вотер – ваш правильний вибір!

  Відправити заявку
  Відправити заявку
  Співпраця з кав'ярнями
  Спеціальні умови співпраці для пересувних кав'ярень, кавових машин, будок та іншого
  Співпраця із закладами
  Спеціальні умови співпраці для кав'ярень, ресторанів, пекарень, кондитерських та інших.